Jdi na obsah Jdi na menu
 


Škoda Jetta

   Internetem začala kolovat dvojice fotografií, která zachycuje podivný vůz „odpočívající” u jedné čerpací stanice. Zvláštní je tím, že zezadu vypadá jako Škoda Octavia druhé generace a též z profilu se tak jeví. Zepředu ale vypadá docela jako nový Volkswagen Jetta. Snímky pořídil Roman Jagatic při svých toulkách německým Mnichovem a o svůj úlovek se neváhal podělit.

Nová Škoda Octavia přistižena při testech v Mnichově? (foto) - 2 -

     Co to je? Správná otázka, odpověď ale neznáme. Selský rozum ovšem dává jen dvě odpovědi - buď jde o tzv. mulu nové generace Škody Octavia, to pokud si máme vybrat mezi „zvolkswagenovanou” škodovkou nebo „zeškodovaným” Volkswagenem. Jetta je totiž novým modelem a Octavie z ní jistě bude do značné míry vycházet. Méně napínavou možností je pak nějaký „koncernový hybrid” (v tomto případě více vzhledový než technický) určený pro mimoevropské trhy. Například v Číně se upravená Škoda Superb prodává jako Volkswagen Passat Lingyu a toto by mohl být podobný případ.

Nová Škoda Octavia přistižena při testech v Mnichově? (foto) - 2 -

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Info

(Piotr, 14. 8. 2012 22:24)

Jedná se pouze o vozidla, ve kterém jsou zkoušeny nové technologie budoucích modelových řad koncernu VW. Nikdy do výroby nepůjdou!

 

 

Mail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 434679
Měsíc: 2821
Den: 114